Jak wylogować się z Amazon Prime na telewizorze

Logowanie może odbywać się krok po kroku. Wybierz Inloggen MijnDigiD w prawym górnym rogu. Jeśli chcesz wkleić lub ręcznie wpisać ciąg liter z poprzedniego ekranu, musisz rozpocząć kopiowanie lub zapamiętać ciąg liter. Teraz w prawym górnym rogu umieść kursor myszy nad ikoną swojego profilu i wybierz opcję „konto”.

  • Aby wylogować się z konta, przejdź do ustawień konta i kliknij przycisk “Wyloguj”.
  • Możliwość utworzenia takiego skrótu zależy od tego, czy aplikacja obsługuje otwieranie niektórych ekranów lub funkcji za pomocą głębokiego linkowania.
  • Jeśli korzystasz z iPhone’a lub iPada z kimś innym, wylogowanie się z konta może mieć kluczowe znaczenie, ponieważ tam przechowywana jest historia wyszukiwania, historia zamówień i informacje o płatnościach.
  • W ramach różnych opcji wyświetlanych na ekranie głównym urządzenia, musisz wybrać opcję konfiguracji.
  • Przede wszystkim otwórz aplikację mobilną Prime Video.

Jeśli masz problem z kontrolą, nie powinieneś się martwić, naprawienie go jest bardzo łatwe i szybkie. Wybierz żądane pliki z programu do druku. funt daje zyski jako handlowcy bet boe do ease wśród drugiej lockdown w anglii przez Konwersja plików za pomocą Kindle na PC powinna być szybkim i łatwym procesem, ponieważ pliki czytników są zwykle dość małe z założenia.

Jeśli znajdziesz jakieś nierozpoznane urządzenia, możesz je wyrejestrować. Po wyrejestrowaniu urządzenia użytkownik zobaczy monit na ekranie urządzenia o to samo. Ten sam film można przesyłać strumieniowo tylko na dwa urządzenia jednocześnie. Następnie w Ustawieniach przewiń w dół do Zarejestrowane urządzenia i dotknij go. Przede wszystkim otwórz aplikację mobilną Prime Video. Możliwość utworzenia takiego skrótu zależy od tego, czy aplikacja obsługuje otwieranie niektórych ekranów lub funkcji za pomocą głębokiego linkowania.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany przez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Sklep Play, możesz otworzyć menu ustawień na swoim urządzeniu. W zależności od urządzenia, którego używasz, ta opcja może być inna. Nie, zmiana hasła nie spowoduje wylogowania wszystkich urządzeń.

Jak wylogować się z Amazon Prime na telewizorze za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Aktualizacja sterownika nastąpi, jeśli sterowniki znajdują się na komputerze. Możesz włączyć funkcję zamiany tekstu na mowę na urządzeniu Kindle Fire, aby treść pisana była odczytywana na głos. Zarówno zawartość Kindle, jak i dokumenty dlaczego warto korzystać z pośrednika osobiste mogą korzystać z funkcji zamiany tekstu na mowę. Naciśnij klawisz Windows na klawiaturze i kliknij Ustawienia. Znajdź aplikację Kindle, kliknij ją i kliknij Odinstaluj. Następnie w dolnej części wybierz Najlepsze wideo.

Jeśli chcesz wylogować się ze wszystkich urządzeń, musisz ręcznie zmienić hasło na każdym z nich. Jeśli chcesz wylogować się z konta Prime Video, wspomnieliśmy o kroku, aby to osiągnąć na różnych urządzeniach poniżej. Postępuj zgodnie z tymi krokami teraz wylogujesz się ze wszystkich urządzeń powiązanych z Twoim kontem Netflix; Możesz także odinstalować aplikację z Fire Stick, więc dane startowe tylko z tego urządzenia zostaną utracone. Aby wylogować się z konta, przejdź do ustawień konta i kliknij przycisk “Wyloguj”. Podczas czytania dotknij środka ekranu, a następnie dotknij Aa (Ustawienia). Stuknij Więcej opcji, a następnie stuknij Wł.

Wylogowanie na komputerze

W tym wyborze możesz odłączyć każde podłączone urządzenie indywidualnie. W oknie po lewej stronie dotknij pobrane, a następnie znajdź książki, które chcesz zaimportować. Następnie w drugiej kolumnie będziesz musiał znaleźć swój folder „kindle” – dotknij go. Następnie wystarczy dotknąć i przytrzymać książkę, kliknąć „kopiuj do…” lub „przenieś do…”, a następnie wybrać „inne europejska głowa biurka z outsourcingiem jonestrading odchodzi po globalnym okienko”. Aby zażądać zwrotu pieniędzy, otwórz stronę Moje zamówienia, znajdź odpowiednie zamówienie, kliknij opcję, wybierz sprawę z listy i wpisz swoje uwagi w polu tekstowym. Aby kontynuować wylogowanie konieczne jest sprawdzenie, czy naprawdę jesteśmy zalogowani na platformie, do tego możemy zobaczyć opcję w prawym górnym obszarze ekranu, w której będzie nasze imię.

Korzystanie z funkcji Opuść aplikacje w Ustawieniach

Pokaże Ci na ekranie, jakie aplikacje zainstalowałeś na urządzeniu; wystarczy wybrać „zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami”. Przejrzyj opcje i zlokalizuj powiadomienia, musisz wybrać tę opcję za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick. Kliknij dwukrotnie dysk, aby go otworzyć i wyświetlić foldery na swoim Kindle Paperwhite. Otwórz inne okno i przejdź do plików, które chcesz przenieść do Kindle Paperwhite.

Jak wylogować się z innych urządzeń?

Stamtąd powinieneś uzyskać dostęp do programu czytnika innej firmy, takiego jak Adobe Reader lub Calibre. Przejdź do strony Preferencje Prime Video.W obszarze Zarejestrowane urządzenia zlokalizuj swoje urządzenie i wybierz obok niego opcję Wyrejestruj. 2 Kliknij opcję Wyloguj się w prawym dolnym rogu wyświetlonego menu. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w górnym rogu.

Darmowy planer pomieszczeń 3D online – zaprojektuj swoją przestrzeń za darmo!

Po otwarciu aplikacji stuknij w zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Aby usunąć konto powiązane z rolą Zmień konto, pauzuj wskaźnikiem myszy nad elementem Cześć [nome]wybierz opcję Użyj innego konta i na nowej stronie otwórz naciśnij przycisk Out aby konto zostało usunięte. Na stronie Profil stuknij w Ustawienia ikony koła zębatego w prawym górnym rogu. W tej opcji znajdź Netflix, gdy jesteś w tym kroku musisz wybrać opcję wyczyść dane; a Twoja sesja zostanie automatycznie zamknięta z urządzenia. W Firestick nie masz żadnego bezpośredniego sposobu na wylogowanie się z wideo Prime. Tak, możesz się wylogować, jeśli Twoje konto Prime Video nie jest połączone z FireTV.

Obok paska postępu czytania, aby usłyszeć tekst czytany na głos. Pamiętaj, że wylogowanie jest normalnym procesem, kiedy chcesz, możesz ponownie zalogować się na swoje konto, wystarczy mieć pod ręką swoje dane uwierzytelniające. W konfiguracji dadzą Ci kilka opcji, kliknij wyloguj się ze wszystkich urządzeń; Wybierając tę ​​opcję, odłączysz swoje konto od wszystkich powiązanych urządzeń. W ramach różnych opcji wyświetlanych na ekranie głównym urządzenia, musisz wybrać opcję konfiguracji. Za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick kliknij przycisk Home, który wyświetli ekran główny urządzenia.

Proces logowania jest środkiem bezpieczeństwa, który pozwala platformie na potwierdzenie Twojej tożsamości, co jest niezbędne zwłaszcza w przypadku osób dokonujących zakupów online. Przewiń w dół do sekcji Ustawienia, a następnie stuknij Wyloguj się. Przewiń w dół tego nowego menu i dotknij Ustawienia. Jeśli korzystasz z iPhone’a lub iPada z kimś innym, wylogowanie się z konta może mieć kluczowe znaczenie, ponieważ tam przechowywana jest historia wyszukiwania, historia zamówień i informacje o płatnościach.

W rzeczywistości wiele aplikacji może nie zezwalać na tworzenie skrótów prowadzących bezpośrednio do określonego ekranu ze względów bezpieczeństwa lub użyteczności. Możesz teraz zobaczyć listę wszystkich urządzeń, które aktualnie korzystają z Twojego konta Prime Video. Widoczna będzie data rejestracji i nazwa urządzenia/platformy. Następnie musisz zlokalizować opcję „konfiguracja”, która jest znaleziona tuż pod Twoim kontem lub danymi użytkownika. Gdy strona zostanie w pełni załadowana, pojawią się różni użytkownicy powiązani z Twoim kontem; wybierz ikonę, która należy do Twojego profilu.

Powtórz kroki dla wszystkich urządzeń, z których chcesz się wylogować. W ten sposób możesz usunąć swoje konto z tych urządzeń. Niezależnie od tego, czy jesteś jedynym użytkownikiem konta Prime Video, czy udostępniasz go członkom rodziny, trudno jest śledzić wszystkie urządzenia korzystające z konta. Tak więc pierwszym krokiem rozwiązywania problemów jest sprawdzenie, kto korzysta z konta Prime Video i z jakiego urządzenia. Aby wykonać czynności wymienione poniżej w przeglądarce na komputerze.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top